38WKABR50KLF30
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
38WKABR50KLF30
JLCPCB Part #
C5893400
Package
Plugin
Description
1 150mW 50kΩ ±30% ±500ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS