25RXR20KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
25RXR20KLF
JLCPCB Part #
C6663494
Package
Plugin
Description
1 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS