TMR 12-1221WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TMR 12-1221WI
JLCPCB Part #
C7401946
Package
SIP,22x9.6mm
Description
1.2A 1.6kV 12W 2 4.5V~18V 5V 86% SIP,22x9.6mm Isolated Power Modules ROHS