THR 20-4812WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THR 20-4812WI
JLCPCB Part #
C7400419
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.67A 12V 18V~75V 20W 3kV 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS