THD 15-4811WIN
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THD 15-4811WIN
JLCPCB Part #
C5797227
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15W 18V~75V 3A 5.1V 89% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS