THD 12-4810WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THD 12-4810WI
JLCPCB Part #
C5797223
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12W 18V~75V 3.3V 3.5A 84% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS