TEL 15-4822WIN
MFR.Part #
TEL 15-4822WIN
JLCPCB Part #
C6284520
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1.8kV 12V 15W 18V~75V 2 625mA 87% DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS