TPN11003NL,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TPN11003NL,LQ
JLCPCB Part #
C150144
Package
PQFN-8(3.1x3.1)
Description
1 N-channel 11A 16mΩ@4.5V 19W 2.3V 30V 50pF 660pF 7.5nC@10V N-Channel PQFN-8(3.1x3.1) MOSFETs ROHS