TPHR8504PL,LQ(M1W
MFR.Part #
TPHR8504PL,LQ(M1W
JLCPCB Part #
C22388172
Package
DFN-8(5x5)
Description
0.85mΩ@10V 1 N-channel 103nC@10V 150A 170W 2.4V 40V 9.6nF N-Channel DFN-8(5x5) MOSFETs ROHS