TK5P60W5,RVQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK5P60W5,RVQ
JLCPCB Part #
C7400269
Package
DPAK
Description
1 N-channel 11.5nC@10V 370pF 4.5A 4.5V 600V 60W 990mΩ@10V DPAK MOSFETs ROHS