TK40E10N1,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK40E10N1,S1X
JLCPCB Part #
C7400263
Package
TO-220
Description
1 N-channel 100V 126W 3nF 49nC@10V 4V 8.2mΩ@10V 90A TO-220 MOSFETs ROHS