TK25N60X,S1F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK25N60X,S1F
JLCPCB Part #
C7069018
Package
TO-247
Description
1 N-channel 125mΩ@10V 180W 2.4nF 25A 3.5V 40nC@10V 600V TO-247 MOSFETs ROHS