TK25N60X5,S1F
MFR.Part #
TK25N60X5,S1F
JLCPCB Part #
C7069022
Package
TO-247
Description
1 N-channel 140mΩ@10V 180W 2.4nF 25A 4.5V 600V 60nC@10V TO-247 MOSFETs ROHS