TK25E60X,S1X
MFR.Part #
TK25E60X,S1X
JLCPCB Part #
C7123972
Package
TO-220
Description
1 N-channel 125mΩ@10V 180W 2.4nF 25A 3.5V 40nC@10V 600V TO-220 MOSFETs ROHS