TK190A65Z,S4X
MFR.Part #
TK190A65Z,S4X
JLCPCB Part #
C5798179
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 1.37nF@300V 15A 190mΩ@10V 25nC@10V 40W 4V 650V TO-220SIS MOSFETs ROHS