TK15S04N1L,LQ
MFR.Part #
TK15S04N1L,LQ
JLCPCB Part #
C6553729
Package
DPAK
Description
1 N-channel 10nC@10V 15A 17.8mΩ@10V 2.5V 40V 46W 610pF DPAK MOSFETs ROHS