TK15A50D(STA4,X,S)
MFR.Part #
TK15A50D(STA4,X,S)
JLCPCB Part #
C5143007
Package
SC-67
Description
1 N-channel 10pF 15A 2.3nF 240mΩ@10V 250pF 40nC@10V 4V 500V 50W N-Channel SC-67 MOSFETs ROHS