TK10P50W,RQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK10P50W,RQ
JLCPCB Part #
C7400241
Package
DPAK
Description
1 N-channel 20nC@10V 3.7V 430mΩ@10V 500V 700pF 80W 9.7A DPAK MOSFETs ROHS