TK100E10N1,S1X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK100E10N1,S1X
JLCPCB Part #
C5986394
Package
TO-220
Description
1 N-channel 100A 100V 140nC@10V 255W 3.4mΩ@10V 4V 8.8nF TO-220 MOSFETs ROHS