TK099V65Z,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK099V65Z,LQ
JLCPCB Part #
C7068982
Package
DFN-5(8x8)
Description
1 N-channel 2.78nF 230W 2pF 30A 47nC@10V 4V 63pF 650V 99mΩ@10V N-Channel DFN-5(8x8) MOSFETs ROHS