TCR2EF45.LM
MFR.Part #
TCR2EF45.LM
JLCPCB Part #
C2762709
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 200mV@(150mA) 35uVrms 4.5V 5.5V 60uA 73dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS