TCR2EF15,LM(CT
MFR.Part #
TCR2EF15,LM(CT
JLCPCB Part #
C150180
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 200mA 290mV@(150mA) 35uA 35uVrms 5.5V 73dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-25-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS