SSM6N15AFE,LM
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
SSM6N15AFE,LM
JLCPCB Part #
C3034752
Package
SOT-563(SOT-666)
Description
1.5V 100mA 13.5pF 150mW 2 N-Channel 30V 6.5pF 6Ω@2.5V 8pF N-Channel SOT-563(SOT-666) MOSFETs ROHS