SSM3K15F,LF
MFR.Part #
SSM3K15F,LF
JLCPCB Part #
C5761405
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 N-channel 1.5V 100mA 200mW 30V 4Ω@4V 7.8pF N-Channel TO-236-3(SOT-23-3) MOSFETs ROHS