SSM3K15AFU,LF
MFR.Part #
SSM3K15AFU,LF
JLCPCB Part #
C146302
Package
SC-70(SOT-323)
Description
1 N-channel 1.5V 100mA 13.5pF 150mW 30V 6.5pF 6Ω@2.5V 8pF N-Channel SC-70(SOT-323) MOSFETs ROHS