SSM3K15AFS,LF
MFR.Part #
SSM3K15AFS,LF
JLCPCB Part #
C150117
Package
SC-75(SOT-416)
Description
1 N-channel 1.5V 100mA 100mW 13.5pF 30V 6.5pF 6Ω@2.5V 8pF N-Channel SC-75(SOT-416) MOSFETs ROHS