SSM3K15ACT,L3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
SSM3K15ACT,L3F
JLCPCB Part #
C146321
Package
SOT-883-3
Description
1 N-channel 1.5V 100mA 100mW 13.5pF 30V 6.5pF 6Ω@2.5V 8pF N-Channel SOT-883-3 MOSFETs ROHS