SSM3J117TU,LF
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
SSM3J117TU,LF
JLCPCB Part #
C7088698
Package
SMD-3P
Description
1 P-Channel 117mΩ@10V 2.6V 280pF 2A 30V 500mW SMD-3P MOSFETs ROHS