DF5A6.2CJE,LM
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
DF5A6.2CJE,LM
JLCPCB Part #
C1980395
Package
SOT-553
Description
2.5uA 25pF 5V 6.2V ESD Four channels IEC 61000-4-2 SOT-553 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS