CUS10S30,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUS10S30,H3F
JLCPCB Part #
C146335
Package
SC-76(SOD-323)
Description
1 Independent 1A 230mV@100mA 30V 500uA@30V 5A SC-76(SOD-323) Schottky Diodes ROHS