CUS05S40.H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUS05S40.H3F
JLCPCB Part #
C2762696
Package
USC
Description
40V 500mA 50uA@40V 560mV@500mA 5A Independent USC Schottky Diodes ROHS