CUS05F40,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUS05F40,H3F
JLCPCB Part #
C7118906
Package
SC-76(SOD-323)
Description
1 Independent 15uA@40V 40V 500mA 5A 810mV@500mA SC-76(SOD-323) Schottky Diodes ROHS