CTS05F40,L3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CTS05F40,L3F
JLCPCB Part #
C6490820
Package
SOD-882
Description
15uA@40V 40V 500mA 810mV@500mA SOD-882 Schottky Diodes ROHS