CBS10S40,L3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CBS10S40,L3F
JLCPCB Part #
C5567528
Package
SMD
Description
1 Independent 150uA@40V 1A 3A 40V 550mV@1A SMD Schottky Diodes ROHS