CT4-1206-2F4-63V-0.68uF-M
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CT4-1206-2F4-63V-0.68uF-M
JLCPCB Part #
C454415
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 63V 680nF ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS