CC4-0805-CG-50V-15pF-J
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CC4-0805-CG-50V-15pF-J
JLCPCB Part #
C123158
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
15pF 5.08mm 50V ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS