CC4-0805-CG-100V-7.5pF-D
MFR.Part #
CC4-0805-CG-100V-7.5pF-D
JLCPCB Part #
C454392
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 7.5pF 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS