DY-324SUGC/H20/P-A4(FH)
Extended
Manufacturer
TONYU
MFR.Part #
DY-324SUGC/H20/P-A4(FH)
JLCPCB Part #
C7433085
Package
D=5mm
Description
-25℃~+80℃ 17.5cd 20mA 3.4V 38° 518nm~524nm 522nm 5mm round lamp head 70mW Discrete Diode Green Water Clear D=5mm LED Indication - Discrete ROHS