TJ-S2005SW9TGLC9Y-A5
MFR.Part #
TJ-S2005SW9TGLC9Y-A5
JLCPCB Part #
C273621
Package
SMD,2.1x1mm
Description
-40℃~+80℃ 1.8V~2.4V 120mcd 120° 20mA 585nm~595nm 590nm 72mW Discrete Diode Side View Mount Water Clear Yellow SMD,2.1x1mm LED Indication - Discrete ROHS