TLC-NSMD075/13.2
MFR.Part #
TLC-NSMD075/13.2
JLCPCB Part #
C5678437
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.6mm 100A 100ms 100mΩ 13.2V 3.2mm 400mW 400mΩ 750mA 1206 Resettable Fuses ROHS