CD05M012000RDCAD1
Extended
Manufacturer
TKD
MFR.Part #
CD05M012000RDCAD1
JLCPCB Part #
C907575
Package
HC-49S
Description
12MHz 20pF 40Ω Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm HC-49S Crystals ROHS