T1205BS-1W
Extended
Manufacturer
TICOR
MFR.Part #
T1205BS-1W
JLCPCB Part #
C7434450
Package
SIP4
Description
1 1.5kV 12V 1W 200mA 2400uF 5V 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP4 Isolated Power Modules ROHS