THD0520-50CL-SN
Extended
Manufacturer
THD
MFR.Part #
THD0520-50CL-SN
JLCPCB Part #
C49073461
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-25℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 500mA 50V Bottom Contact Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS