YR1B3K57CC
MFR.Part #
YR1B3K57CC
JLCPCB Part #
C3478876
Description
-65℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS