YR1B332KCC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B332KCC
JLCPCB Part #
C1401082
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 332kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS