YR1B221RCC
MFR.Part #
YR1B221RCC
JLCPCB Part #
C3521170
Description
-65℃~+155℃ 221Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS