TYEH1V337H10MTR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TYEH1V337H10MTR
JLCPCB Part #
C2165662
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 330uF 350mA@120Hz 35V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS