TLRP3A20CR150FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLRP3A20CR150FTE
JLCPCB Part #
C3954919
Description
-55℃~+170℃ 150mΩ 2W ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS