TLRP2H20WR030FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLRP2H20WR030FTE
JLCPCB Part #
C4121458
Package
2010
Description
-55℃~+170℃ 2W 30mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS