TLM2BDR047FTD
MFR.Part #
TLM2BDR047FTD
JLCPCB Part #
C1701415
Description
47mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS